Byt pro Airbnb v glamour stylu

 

(Design interiéru) Opět jsem se dostala k designování jednoho krásného bytu na Praze 1 určenému pro krátkodobé pronájmy přes službu Airbnb. V historickém jádru Prahy je bytů pro Airbnb větší množství – jejich majitelům se proto určitě vyplatí si s interiérem trochu pohrát a získat tak výhodu nad konkurencí.

 

Jak znělo zadání

Tento krásný světlý byt o dispozici 2kk je čerstvě po rekonstrukci, takže nebylo potřeba dělat nějaké stavební úpravy. Velkou výhodou bytu je pěkná koupelna –  pro krátkodobé pronájmy  velmi důležitý aspekt. Zadáním majitele bytu bylo vytvořit atraktivní interiér pro 4 ubytované osoby v luxusním, spíše dívčím stylu.

 

Glamour styl plný elegance

Luxusní dívčí styl – to je jinými slovy styl Glamour a s tím já už mám několik zkušeností. Glamour styl působí luxusním dojmem a v městských bytech, především v historických zástavbách, vypadá dokonale. Dlouhé závěsy, zdobná postel, tapety, kožešina, netradiční robustnější sedačka - to všechno jsou prvky, které dodávají tomuto bytu svůj glamour šarm a eleganci. Vše jsem završila těmi správnými dívčími doplňky tak, aby z fotek celého bytu dýchala atmosféra elegance, stylu a zároveň hřejivé pohostinnosti.

 

V galerii se můžete sami přesvědčit, jak se celá realizace podařila.  

  


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu