Byt v Karlíně, který láká na čistý a moderní design

Nedávno jsem vám ukazovala proměnu bytu v Karlíně a dnes se na toto pulzující místo vracím znovu. Karlín má super umístění, je totiž v dochozí vzdálenosti od centra, a proto je zde také dostatek bytů, které nabízejí krátkodobé ubytování turistům. I já jsem se do úpravy jednoho takového pustila. Pojďte se podívat, jak to dopadlo.

Byt po dostavbě

Byt, který jsem dostala do rukou, byl po čerstvé dostavbě. Majitel mě požádal o vytvoření příjemného, útulného a atraktivního místa, které by mezi dostupnou nabídkou upoutalo turisty. Tento, měl stejně jako předchozí byt, dispozice 2+KK, obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem, ale zatímco v prvním jsem použila jako hlavní dekorační prvek motýlky, zde jsem sáhla pro květinách.

Vybrané styly

Opět jsem zvolila čistý skandinávský styl, propojila ho s industriálním a celý vzdušný prostor zateplila květinovými vzory a pastelovými barvami. K nim se skvěle hodí černá, proto jsem v této barvě vybrala kuchyň. Obývacímu koutu vevodí vínová a paleta jejích odstínů je také součástí i koutku jídelního. Ozdobná tapeta s lesklým vzorem pohledově oživuje celý prostor a dodává mu i více světla.

Byt je sice určen pro krátkodobé pobyty turistů, i přesto jsem se snažila, aby byl praktický a nabízel pohodlí a pohodový prostor pro relaxaci. Jak proměna dopadla se podívejte do galerie:


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu