Co spojuje návrh bytového designu s home stagingem?

Brzy naplno vypuknou prázdniny. Kam vyrazíte? Já rozhodně za dalším dobrodružstvím ve světě bytového designu a home stagingu. Alespoň mi to tak připadá, zvláště, když se podívám na témata teď už kompletního seriálu článků o mýtech, pověrách a lžích, které panují o oboru příprava nemovitosti k prodeji. Posuďte sami:

Ukázky z přípravy nemovitosti k prodeji. Praha se toho nebojí

Jak takové zajištění home stagingu v Praze i kdekoliv jinde vypadá v praxi, se můžete přesvědčit v mých referencích. V posledních týdnech se rozrostly o pěkný byt v pražské Sazovické ulici a o nadstandardní bydlení ve Vršovicích. Jak se vám líbí výsledná proměna?

Jestliže byt ani dům neprodáváte, možná vás bude zajímat, jak vylepšit zařízení domácnosti. Několik jednoduchých, zároveň zajímavých tipů nabízím ve článku Perličky, které osvěží návrh interiéru. V případě zásadnějších úprav, například před stěhováním do nového, můžete také využít k návrhu pokoje mých služeb. Výsledkem bude vždy praktické a moderní bydlení.

Cesta ke skutečně vkusnému bydlení

Přečtěte si více o mých službách a podívejte se na můj kompletní ceník. Veškeré mé potřebné kontaktní údaje najdete ZDE. A jako bonbónek na závěr připojuji deset kouzel home stagingu, budete koukat, jak jsou některé věci prosté.

Přeji všem krásné léto!


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu