Design interiéru dvou garsoniér pro Airbnb v historickém centru Prahy

 

(Design interiérů)  Opět se mi naskytnula zajímavá příležitost v podobě návrhu interiéru bytů určených pro krátkodobé pronájmy přes službu Airbnb. A opět ve skvělé atmosféře historického centra Prahy 1. Taková spolupráce vždy potěší mé kreativní já, které dá s radostí průchod mé fantazii. Tentokrát se jednalo o návrh interiéru dvou garsoniér se společnou vstupní chodbou. Tyto garsonky lze pronajmout zvlášť, nebo dohromady jako jeden byt například pro dva páry.

Vzhledem k tomu, že garsonky jsou určeny k pronájmu, byl navržený rozpočet spíše při zemi. Přesto si myslím, že i s omezeným rozpočtem se dá i malý prostor vyřešit designově a útulně. Dalším specifikem této realizace byla i naprosto volná ruka, co se týče doplňků. Mohla jsem tak interiér doladit do detailů - lůžkoviny, dekorace, závěsy, nádobí...to vše jsem volila ladící do barevné palety, kterou jsem si zvolila.

V čem tato realizace spočívala?

Realizace návrhu interiéru probíhala v následujících krocích

  • návrh dispozice
  • návrh stylu
  • barevné ladění
  • výběr materiálů – podlahy, dlažba,...
  • kompletní seznam jednotlivého nábytku i dekorací

Jak pracuji?

Nejprve se s klientem sejdu, dokonce i ještě během projektování nemovitosti, abych se seznámila s jeho celkovou představou a jednotlivými požadavky. Je důležité získat informace, jaké jsou jeho potřeby, co od interiéru bytu či domu očekává a kam sahají jeho finanční možnosti.

Pak už zkouším a ladím, jak jdou k sobě jednotlivé kusy, barvy, styly...

Nahlédnout tzv. pod pokličku můžete na následujících obrázcích:

 

A jak se dílo vydařilo můžete posoudit v galerii. Co říkáte, líbilo by se vám takové ubytování?


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu