Foto staging bytu 4+kk v Praze - Pitkovicích

(Home staging) Pokochejte se další z řady mých realizací přípravy nemovitosti k prodeji. Tentokráte mne homestagingový vítr zavál do Pitkovic, pěkné okrajové části Prahy. Byty ve zdejším developerském projektu "U panského dvora" v sobě spojují vkusné bydlení s klidným okolím a dobrou dosažitelností hlavního města. Jeden z nich jsem upravila k prezentaci na webu prestižní realitní kanceláře.

Byt, nabízený k prodeji, je poměrně rozlehlý (104 metrů čtverečních v dispozici 4+kk) a kompletně vybavený v duchu moderního bydlení. Nechybí kuchyně s vestavěnou chladničkou, myčkou, mikrovlnkou či sklokeramickou sporákovou deskou, k dispozici jsou dvě koupelny a velkorysá franocouzská okna ve všech pokojích.

Jak proběhla příprava nemovitosti k prodeji v Praze - Pitkovicích

Při zajištění home stagingu jsem se soutředila na posílení předností bytu jako jeho světlost, kvalitní zařízení a příjemné barevné řešení. Důležité bylo odstranění rušivých prvků, doplnění novými dekoracemi a výběr správných detailů pro fotografování. Výsledkem je rozsvícení interiéru do takřka filmové atmosféry, lákající zájemce k prohlídce co nejdříve. O to ostatně foto stagingu jde především.


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu