Foto staging pražského bytu v ulici Baranově

(Home staging) Rozdíl mezi home stagingem a foto stagingem je jasný první poslech i pohled. Zatímco první disciplína připravuje nemovitost i pro fyzické prohlídky zájemců o koupi, tak druhá je určená pouze k prezentaci v tisku či jiném médiu. Jinými slovy, po nafocení se prostor zase uklidní do původního stavu. Práce, kterou jako home stager musím vykonat, však v obou případech zůstává stejná. Přesvědčte se v případě tohoto bytu v Baranově ulici na pražském Žižkově.

Jedná se o velice pěkný byt 2+1 ve zvýšeném přízemí udržovaného činžovního domu. Poměrně velkorysá podlahová plocha přes 80 metrů čtverečních a stropy vysoké hodně přes tři metry umožňuje během přípravy nemovitosti k prodeji doslova "zařádit si". Navíc je třeba skloubit zachovalé původní prvky jako dvoudílné obložkové dveře a parketové podlahy s nároky na vkusné bydlení. V takové situaci je třeba obzvláště opatrně pracovat s celkovou kompozicí jednotlivých pokojů (kuchyně, obývák a dětský pokojíček), se světlem a s vhodnými dekorativními doplňky.

Příprava nemovitosti k prodeji zblízka a podrobně

Podívejte se do připojené fotogalerie a na první pohled si všimnete rozdílů mezi původním stavem místností a po zajištění home stagingu v Praze-Žižkově. Pokud právě prodáváte, nebo se chystáte k prodeji své nemovitosti, rozhodně neváhejte a využijte mých služeb. Prezentace nemovitosti bude díky nim vypadat mnohem lépe a vy ji výhodněji a rychleji prodáte. Tak na co ještě čekáte?


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu