Foto staging prostorného bytu ve Strašnicích

 

(Home Staging) Tentokrát jsem se při svém home stagingovém čarování ocitla v pražských Strašnicích.

Byt 2kk o ploše 59 m2 je  velmi dobře a zajímavě dispozičně řešen. Z prostorného obývacího pokoje spojeného s kuchyňským koutem je přístup na celoskleněný balkon – zimní zahradu. Toto řešení dodává bytu vzdušnost a světlo. Dřevěné podlahy, udržovaná kuchyňská linka a prostorná koupelna – to vše je pro potencionálního kupce lákavé.

Co ale bylo potřeba vylepšit, je celkové doladění vybavení bytu a profesionální nafocení. Potenciální majitel si musí umět nemovitost představit jako svůj budoucí domov.

 

Kouzlo správné prezentace

Vzhledem k tomu, že se jedná o foto staging, kdy výsledné fotografie mají tvořit vizuální část nabídky inzerce realitní kanceláře na inzertních webech, mohla jsem přistoupit k výraznějším úpravám a koncepčním změnám. Rozhodla jsem se byt prezentovat ve svěží, dynamické podobě s důrazem na jeho prostornost, vzdušnost a estetickou vyváženost.

 

Dva kroky foto stagingu

Mé řešení zajištění foto stagingu spočívalo v tomto případě především na oživení jednotlivých místností pomocí doplňků, dekorací a barev. Druhým zásadním krokem bylo samozřejmě profesionální nafocení. Všimněte si na jednotlivých fotkách "po", jak se design interiérů doslova rozsvítil. Mnohdy přitom stačí jenom zvolit správné místo pro focení.

 

 

 


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu