Foto staging se vrací do Prahy - Pitkovic

(Home staging) Vzpomínáte na Pitkovice? Nemyslím vaši příjemnou procházku k chráněné Pitkovické stráni, ale povedený foto staging velice pěkného bytu "U panského dvora". Do líbezné pražské části i podařeného developerského projektu jsem měla v rámci přípravy nemovitosti k prodeji tu čest zavítat ještě jednou. A výsledkem byl další úspěšný home staging. Ale pěkně popořádku.

Velký homestagingový návrat na jihovýchod Prahy

Dostala jsem za úkol nové zajištění home stagingu. Praha - Pitkovice, zněla adresa, a já se tedy opět rozjela do známých míst. Na programu byl dosti prostorný byt 4+kk s obytnou plochou 104 metrů čtverečních (jako minule v Pitkovicích, podívejte se). Byt, nabízející moderní bydlení, disponoval kompletním vybavením nábytkem a dalším zařízením včetně velkoplošného televizoru v obýváku. V kuchyni stála dobře zařízená linka, všechny pokoje mají francouzská okna a nechybí ani komora a dvě koupelny s toaletou, vanou a sprchovým koutem. Vše velmi čisté, elegantní, zkrátka ukázkové vkusné bydlení.

V takovém případě nejde při home stagingu ani tak o nějaké výrazné změny, jako spíše o maximální přiblížení interiéru co nejširší cílové skupině. Je nutné ho odosobnit, umožnit každému představit si, jaký by to byl skvělý domov.

Vymazlená příprava nemovitosti k prodeji

Jak toho dosáhnout? Všimněte si v připojené fotogalerii, že v Pitkovicích jsem například:

  • odebrala všechny osobní předměty
  • zjednodušila orientaci mezi jednotlivými místnostmi
  • doplnila chybějící pevné vybavení bytu, jako jsou stropní světla
  • vyměnila, případně zcela odstranila obrázky ze zdí a další dekorace

Vůbec nezáleží na tom, jedná-li se o interiér rodinného domu, či panelákové novostavby - při realizaci home stagingu je třeba vždy myslet především na prodej. Zvážit, zda využít různé designové doplňky, vyzdvihnout kladné stránky nemovitosti a jiné techniky její přípravy k prodeji, by měl zkušený home stager. Stejně jako v Pitkovicích - zkuste se nad tím zamyslet i vy, až budete prodávat tu svou.


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu