Home staging a bytový design naživo i ze záznamu

Zdravím vás uprostřed května, pár hodin před hokejem s Finy - doufám, že vyhrajeme, tak držte palce. Od poslední rekapitulace mých aktivit uběhlo zase už pár týdnů, proto bych vám ráda představila své úspěšné zásahy z poslední doby. A pomohla vám v úspěšném prodeji nemovitosti i při tvorbě útulného, vkusného bydlení.

Podívejte se do sekce "Reference", kde se opět nashromáždilo několik nových ukázek mé práce. Na home stagingu bytu v Praze - Zličíně je pěkně vidět, že prázdný interiér prodává hůře než ten zaplněný. Doslova vzorovou (a vzornou) přípravou nemovitosti k prodeji je ukázka z rodinného domu v Psárech u Prahy. Nejnovější příklad realizace home stagingu je z velice pěkného bytu, ještě jednou z pražského Zličína.

Asi jste si všimli, že se zaměřuji především na home staging v našem hlavním městě a jeho blízkém okolí. Proč, o tom si přečtěte v nové sekci nazvané jednoduše "Home staging Praha". Pokud máte nějaké další dotazy, odpovědi na ně můžete najít v další novinkové části webu - FAQ. Jestliže nenajdete to, co jste hledali, neváhejte mi napsat, tady jsou všechny potřebné kontakty.

Tipy, rady, triky a videa o home stagingu

Samozřejmě, že nezapomínám ani na tolik potřebnou osvětu. Už pátý díl oblíbeného seriálu "Mýty o home stagingu" se tentokráte věnuje lidskému vnímání a tomu, jak před prodejem vytvořit efekt moderního bydlení - je to hodně důležité. Ve vašem bytě či domě, který neprodáváte, s tím pomůže bytový designér, několik námětů na zařízení domácnosti, případně jeho vylepšení si přečtěte v článku o libovém bydlení.

To nejlepší jsem si schovala na úplný konec. Zahrála jsem si v edukativním videu a pár informací i rad týkajících se home stagingu jsem prozradila přímo na kameru. Zajímá-li vás to, podívejte se do článku "Osvěta v realitní radilce". A to už je opravdu všechno. Přeji krásné jaro a nezapomeňte: home staging prodává!


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu