Home staging a osvěta v Realitní radilce

Co to vlastně je příprava nemovitosti k prodeji? Kolik stojí ten home staging? Praha a zbytek republiky – jsou nějaké rozdíly? Jak se zajištění home stagingu dotkne majitele nemovitosti, který v ní dosud bydlí?

Pravidelní čtenáři Bdstaging.cz již odpovědi na tyto všetečné otázky dávno dobře znají, proč je však neprozradit také nejširší veřejnosti. Home staging je služba veskrze užitečná, cenově nenáročná a zaručující velký užitek. Vysvětlit to, je účelem následujícího videa, které vzniklo ve spolupráci s internetovým magazínem Realitni-radilka.cz.

O home stagingu stručně a jasně

Sedm minut trvající video shrnuje do nejdůležitější, co byste se o home stagingu chtěli dozvědět. Co všechno zahrnuje, jaké jsou jeho výsledky, kolik stojí, kdo to je home stager a co musí ovládat, jak vlastně tato disciplína bytového designu vznikla či kde lze zajištění home stagingu v Praze objednat.

Pokud vás toto téma více zajímá, určitě se podívejte, jak vypadá home staging v praxi. Na krásných fotografiích například uvidíte, jak dobře prezentovat byt napěchovaný nábytkem i takový, který je téměř prázdný. A v této sérii článků se podrobně dozvíte o tom, proč přípravu nemovitosti k prodeji nelze považovat za klamání zákazníků.


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu