Home staging nezařízeného bytu - zapůjčka vybavení

 

(Home Staging) Poloprázdný byt a holé zdi - taková nemovitost nevzbudí v zájemcích kýžené pozitivní emoce a představu příjemného bydlení. Když však nemovitost zaplníte a „obydlíte“, instantně tím vytvoříte příjemnou atmosféru, vyzdvihnete všechny výhody nemovitosti, akcentujete vkusné detaily a lépe přiblížíte účel a rozměr místností.

Co ale dělat, když prodáváte opravdu prázdnou nemovitost? Řešením je zápůjčka! Můžete si zapůjčit nábytek i dekorace z mého skladu a já už z něj dokážu sestavit interiér, který potenciální zájemce osloví a splní svůj účel.

 

Jak to celé probíhá

Celý proces Home stagingu nezařízené nemovitosti začneme první prohlídkou zdarma. Na základě prohlídky vytvořím rámcový návrh a cenovou nabídku. Poté přijde na řadu samotná realizace - tedy řemeslníci, nastěhování nábytku a větších kusů dekorací, drobné opravy, instalace garnýží, montáž nábytku, instalace dekorací na zeď a konečné doaranžování a dodekorování celého prostoru. Dekorace jsou k zapůjčení rovněž, jsou jimi například drobné obrázky, lampy, koberce a další dekorativní textil, svíčky nebo květiny.

Tato konkrétní realizace trvala pouhý jeden a půl dne.

Předmětem zapůjčky je nábytek, dekorace a aranžmá - vše zůstane rozvrženo a nastylováno na místě po celou dobu prohlídek zájemců o koupi. 

 

Na jak dlouho zápůjčka

Po předem domluvené době (v tomto případě 2 měsíce) zapůjčené věci sbalím a nechám vystěhovat. Navíc proběhnou drobné opravy po instalaci jako jsou díry po šroubech ve zdi apod.

 

A jak to dopadlo?

Celý byt před i po si můžete prohlédnout v níže připojené galerii. Výsledkem je nejen krásný zabydlený prostor, který sálá teplem domova, ale i fakt, že se byt během chvíle prodal a to zcela bez zlevňování.


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu