Home staging pomůže i při pronájmu

Byt připravený k pronájmu podle pravidel home stagingu

O tom, že home staging je nadmíru užitečný nástroj při prodeji jakékoliv nemovitosti, se snažím přesvědčit dlouhodobě. Teď chci pozitivní účinek zajištění home stagingu na zájemce o nemovitost dokumentovat dalším povedeným, byť lehce odlišným příkladem z praxe.

Tentokráte se totiž nejednalo o prodej, nýbrž o pronájem bytu po zdařilé rekonstrukci. Jeho stav byl už tak uspokojivý a dalo by se říci, že žádnou další přípravu nepotřeboval. Důvodem byla dobře a pečlivě provedená finalizace interiéru v duchu znalostí home stagingu ctící jeho principy.

Příprava nemovitosti k prodeji či pronájmu je důležitá v Praze i jinde

Tento přístup se vyplatil. Byt se inzeroval pouhé tři dny a téměř okamžitě se přihlásilo několik solidních zájemců se zájmem o dlouhodobý pronájem. Což není v dnešní době zcela běžné, protože nabídka převyšuje poptávku.

Závěr? Není to klasický případ home stagingu a hodně pomohly i další faktory jako povedená rekonstrukce, kvalitní zázemí domu, příjemná "paní domácí" a rozumně nastavená cena. To všechno dohromady přispělo k tomu, že byt v podstatě připravený k pronájmu podle pravidel home stagingu vypadal na fotografiích velmi pěkně a v reálu působil na potenciálního zájemce velkým dojmem.

Posuďte sami. 


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu