Povedený home staging v Praze, Biskupcově ulici

(Home staging) Na první pohled takový obyčejný byt v pražské Biskupcově ulici jsem proměnila ve žhavé a žádané zboží na realitním trhu. Jak na to? Příprava nemovitosti k prodeji umí své a v přiložené fotogalerii se na to můžete dobře podívat.

Paní majitelka tento byt na pomezí Malešic a Žižkova koupila a zrekonstruovala zhruba před deseti lety. Rozhodla se ho však prodat, neboť ho již nevyužívá - bydlí s rodinou a staví rodinný dům. Cílem bylo samozřejmě maximálně zvýšit cenu bytu a prodej uspíšit - penízky při stavbě se hodí vždy.

Postup během home stagingu

Byt jsem nalezla v dobré kondici, pouze s kuchyňskou linkou, postelí a pár kusy různého drobného nábytku. Protože jsem potřebovala co nejvíce navodit příjemnou, domácí atmosféru, paní majitelka dočasně zapůjčila ze svého stávajícího bydlení křeslo a dvě komody, další potřebný nábytek i dekorace ještě dokoupila.

Poté přišlo na řadu vlastní aranžmá celého prostoru - rozdíly nejlépe uvidíte na fotkách.

Povedlo se. Prodáno!

A jak to dopadlo s prodejem bytu? Majitele změnil již po čtyřech týdnech inzerce. Home staging se bohatě vyplatil: navýšení ceny hodně přesáhlo výdaje za nákup potřebného vybavení i realizaci home stagingu.

Prodejte svou nemovitost co nejlépe i vy! Stačí mne kontaktovat a já vše potřebné zařídím.


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu