Jednou ze služeb, kterou nabízím, je také home staging. Jde o odbornou přípravu jakékoliv nemovitosti určené k prodeji či k pronájmu tak, aby se plánované při obchodní operaci co nejlépe zhodnotila. To znamená, aby se prodala či pronajala co nejdříve a za co největší peníze.

Příprava nemovitosti k prodeji aneb home staging Praha

Nezáleží, zda je prodej realizován skrze realitní kancelář či přímo vlastníkem nemovitosti. Důležité není ani to, jestli ji majitel dosud obývá a kolik je v ní nábytku. Hlavní je, jakým způsobem oslovíte zájemce o bydlení. Všechny kroky musíte směrovat směrem k nim.

Přímým důsledkem zajištění home stagingu je tvorba sady fotografií k publikaci v realitní inzerci a připravenost nemovitosti k prezentaci potenciálním zájemcům. Je ověřeno, že upravené a pěkně zařízené byty i domy se prodávají mnohem výhodněji než ty neuklizené, přeplácané nebo zcela holé.

S home stagingem v Praze ještě ušetříte

Vzhledem k tomu, že sídlo mé firmy je v našem hlavním městě, je nejčastějším místem realizace home stagingu Praha a blízké okolí. Časově jsem tady nejvíce flexibilní, navíc nezaplatíte žádné velké peníze za dopravu. To je velice praktické, neboť často je nutné dorazit do upravované nemovitosti vícekrát, například kvůli převozu doplňovaného nábytku. Mimopražské lokality se z tohoto důvodu stávají finančně náročnější.

Ať jste z Prahy, či druhého konce republiky, vždy pracuji stejně. Po úvodní konzultaci a obhlídce bytu přistoupím k provedení změn, které mohou být nenáročné, ale také poměrně komplikované. Někdy stačí interiér prosvětlit a odstranit několik rušivých prvků, jindy je třeba zcela přeuspořádat nábytek, doplnit ho novým, barevně sladit dekorace apod.

Vymezení rozsahu přípravy nemovitosti k prodeji

Cíl je však vždy jediný: prodávaný prostor odosobnit, umožnit jasnou představu, k čemu jednotlivé místnosti slouží a vykouzlit atmosféru domova. Vzbudit dojem, že po koupi již nebude třeba dělat spoustu úprav. Dosáhnout toho, aby každý, kdo si nemovitost prohlédne, okamžitě zatoužil v ní bydlet – a za jakékoliv peníze. Zkrátka vyčarovat lásku na první pohled.

Zároveň je nutné si uvědomit, že home staging nechce vyvolat představu lepšího stavu bytu a už vůbec neopravuje nějaké technické nedostatky. Naopak, posiluje jeho kladné stránky a zájemci o koupi napomáhá v co nejlepší orientaci a představivosti.

Chcete-li prodat, nebo pronajmout nemovitost v Praze, home staging je nejlepším řešením, jak dosáhnout toho, aby to bylo rychle a finančně co nejhodnotněji. Podívejte se na reference mé práce a objednejte si mé služby v oblasti home stagingu ještě dnes.

Příprava nemovitosti k prodeji podrobně

Zaujala-li vás nabídka home stagingu, možná o něm budete chtít vědět ještě něco více. Přečtěte si podrobný publicistický seriál o všech aspektech jeho využití:


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu