Home staging rodinného domu v Psárech u Prahy

(Home staging) Podívejte se na další vzorový příklad mé práce. Jedná se pořád o jednu nemovitost a o jeden stejný prostor. Všimněte si však rozdílné kvality fotografií, práce se světlem, snímacích úhlů a naprosto rozdílné kompozice. Pokud k tomu přidáte na první pohled neviditelné drobnosti jako malá lampička na stolu, máte před sebou radikální proměnu, nad níž srdce zaplesá.

Velice pěkný rodinný dům o celkové výměře 144 metrů čtverečních a dispozicích 5+kk stojí v hezkém prostředí v Psárech u Prahy. Home staging tady bude radost! Zkolaudován byl v roce 2009, a přestože sloužil k pronájmu, díky provedenému úklidu a výmalbě působí čistě a takřka jako nový. K tomu přispívá i fakt, že v současné době je neobydlený. Nevadí, příprava nemovitosti k prodeji je v takovém případě jednodušší a bez komplikací, které občas přinášejí majitelé.

Situace před zajištěním home stagingu

V přízemí domu se nachází obývací pokoj s kompletně vybaveným kuchyňským koutem, pokoj pro hosty a koupelna se sprchovým koutem i toaletou. Z obýváku vede vstup do zimní zahrady s krbem. Komora přístupná z kuchyně může sloužit jako spíž. Ve druhém nadzemním podlaží domu najdete tři pokoje a koupelnu s vanou a toaletou. Pro podlahy, dveře a obklady, zkrátka všude jsou použity kvalitní materiály. V pokojích zaujmou moderní vestavěné skříně na míru.

Jak si s tím poradil home staging

Velice jednoduše, efektně a efektivně. Vymyslela jsem lepší umístnění nábytku, některé horší kousky jsem odstranila, či vyměnila. Důležité je oživit interiér rodinného domu dekoracemi, květinami a drobným nábytkem. Výsledkem je na první pohled vkusné bydlení, pokoje lákající k běžnému užívání, jako celek působící komplexně, příjemně a harmonicky. Jen se nastěhovat!

Podívejte se i na další povedené homestagingové realizace v Praze jako úpravy prázdného bytu ve Zličíně, luxusního bydlení pana zvěrolékaře nebo fotostaging v Nuslích.


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu