Prázdné nemovitosti se prodávají mnohem hůře, to je známý fakt. Jak tedy prostor správně prezentovat, prodáváte-li prázdnou nemovitost? Mám pro vás řešení v podobě home stagingu včetně zápůjčky interiérového vybavení.

 

Co je to home staging se zápůjčkou vybavení?

Zapůjčím vám nábytek i dekorace z mého skladu a sestavím z něj interiér, který potenciální zájemce osloví a splní svůj účel.

  • vytvořím příjemnou atmosféru v nemovitosti
  • vyzdvihnu všechny její výhody
  • akcentuji vkusné detaily
  • lépe přiblížím účel a rozměr místnosti.

  

  

Pro koho je home staging se zápůjčkou určen?

Pro všechny, kteří chtějí při prodeji nemovitosti dosáhnout maximální ceny. Při správné prezentaci nemovitosti se totiž zájemci o bydlení potřebují do nemovitost „zamilovat“. Zaujměte a nakrmte jejich emoce vkusným a příjemným vybavením, které jim pomůže  představit si příjemné bydlení právě ve vámi nabízené nemovitosti. Připravím nemovitost nejen pro prezentaci na fotografiích, ale i pro prohlídky.

  

 

Jak služba probíhá

Celý proces Home Stagingu nezařízené nemovitosti začneme první prohlídkou zdarma. Na základě prohlídky vytvořím rámcový návrh a cenovou nabídku. Poté přijde na řadu samotná realizace – tedy řemeslníci, nastěhování nábytku a větších kusů dekorací, drobné opravy, instalace garnýží, montáž nábytku, instalace dekorací na zeď a konečné doaranžování a dodekorování celého prostoru. Dekorace jsou k zapůjčení rovněž, jsou jimi například drobné obrázky, lampy, koberce a další dekorativní textil, svíčky nebo květiny.

 

Jaké vybavení si můžete zapůjčit?

Zapůjčit si můžete jednotlivé kusy, které jsou základem tzv. homestagingových lokací - sedačky, křesla, konferenční a tv stolky, jídelní stoly a židle, postele, noční stolky, pracovní stoly, konzolové stolky, menší knihovny a zrcadla. Dále pak různé typy dekorací jako jsou obrazy a dekorace na zdi, koberce a koberečky, lampy a lampičky, textil, nádobí pro stolování, vázy, svícny, květiny a další dekorativní předměty

 

Co nelze (převážně) půjčit

Je jen pár věcí, které si u mě nelze zapůjčit. Jsou to lustry a jiné osvětlení instalované do zdi, garnýže, záclony a závěsy. Takové vybavení totiž musí být upraveno dle výšky místnosti, takže je potřeba pro každou homestagingovou zakázku nakoupit toto vybavení individuálně ve velmi přijatelných cenových hladinách.

 

Kolik vás to bude stát?

Cena celé služby, tedy homes tagingu se zapůjčkou je složena ze 3 částí:

  • Fix – tedy to, co není součástí zápůjčky a zůstává na místě – světla, záclony, závěsy, garnýže a práce spojené s instalací tohoto vybavení – doprava, stěhování a vrtání
  • Návrh a realizace – tedy cena za „poskládání interiéru“ v souladu s pravidly home stagingu. Tento návrh je velmi individuální a vždy reflektuje ducha nemovitosti a cílovou skupinu. Dále je v této položce zahrnuta moje práce (organizace stěhování a drobných řemeslných prací a samotné rozmístění a aranžování nábytku a dekorací na místě
  • Cena zápůjčky vybavení dle doby zápůjčky

Cena je individuální a liší se pro každou zakázku. Pro představu a kalkulaci uvedu příklad home stagingu se zápůjčkou pro 3kk se zápůjčkou na 1 měsíc:

 

Příklady návrhů vybavení – vzorové desky:

  

  

 

 

 

 

 

 

 


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu