Home staging v jarním rozpuku

Sláva! Jaro je tady a s ním i čas velkého gruntování a také vylepšování bytečků, domečků, chat, loftů i vil z nejvymazlenějších. Víly aby to spraly. Zajímavé tipy a rady, jak na vkusné a stylové bydlení, si můžete přečíst v článku o interiérových dekoracích. Pokud uvažujete o větších změnách, nebo si prostě nevíte rady, stačí se obrátit na mě. Tady se vyznávám ke své lásce k interiérovému designu a tady najdete veškeré potřebné kontaktní údaje.

Někdo ovšem bude řešit rovnou celé stěhování. Prodáváte svou nemovitost? Ideální příležitost realizovat home staging. Neumíte-li si pod tímto výrazem představit nic konkrétního, doporučuji obecný seznamovací článek Home staging, nebojte se a seznamte se. Nepřesvědčí-li vás dostatečně o výhodách zajištění home stagingu, potom si určitě přečtěte seriál o různých mýtech, bájích a pověstech, která tento u nás mladý obor hojně provázejí:

Jak takový kvalitně provedený home staging vypadá v praxi, se můžete podívat v mé nové referenci. Zachycuje pěkný, originální byt 2+1 po kompletní rekonstrukci, který však realizací home stagingu ještě doslova rozkvetl. A především, bylo možné jej prodat za výrazně vyšší cenu. 

Jak co nejvíce vydělat na stěhování

Neváhejte proto a v případě přípravě nemovitosti k prodeji se na mne s důvěrou obraťte. Teď si navíc můžete vybrat z několika cenově zvýhodněných balíčků, které jsou ušité na míru přesně podle vašich požadavků.

Přeji příjemné jaro a doufám, že se brzy potkáme také u nového videa, které jsem nedávno měla tu čest připravovat. 

Mějte se jarně!


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu