Jak na přípravu nemovitosti k prodeji a na bytový design

Jak na home staging a design interiérů?

Jednoduše, s láskou a citem, dalo by se výstižně odpovědět na otázku v titulku. Tak snadné to samozřejmě není, když se však podíváte na mé poslední reference a články, zjistíte, že velký kus pravdy v tom rozhodně je.

Podívejte se například na tento předvánoční home staging v Praze - Nuslích. Cílem nebylo tvořit a předělávat, naopak, výsledného pozitivního efektu jsem dosáhla zjednodušením, ubráním a pročištěním zařízení domácnosti i doplňků. Naopak v tomto pánském designovém království šlo o zvážení každého detailu, jelikož byt byl poměrně propracovaný a luxusně pojatý. Zaměrila jsem se proto především na zdůraznění jeho kvality.

To v pražské Lumírově bylo třeba hodně přidat. Nemyslím na kvalitě, ale na vybavenosti, byt byl totiž poměrně prázdný a chladný. Stačilo však pár kusů nábytku a pěkné, moderní bydlení bylo na světě. Takovou nemovitost je potom radost prodávat.

Bytový desing na kvadrát

Vše podstatné o přípravě nemovitosti k prodeji si můžete přečíst v tomto obsáhlém textu. Nebo dokonce poslechnout, v lednu jsem totiž měla tu skvělou příležitost pohovořit o home stagingu v pražském M rádiu. A pokud vás zajímají konrétní způsoby, jak si zařídit moderní bydlení, přečtěte si články Vychytávky v designu interiérů a Vkusné bydlení i zásluhou DIY.

Přeji příjemné počtení, pokoukání i poslouchání. A užijte si krásnou zimu!

Vaše Petra Lukášová


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu