Jak zaumout v konkurenci - restyling bytu pro Airbnb

(Design interiérů) Fotografie a celková prezentace bytu jsou při pronájmu bytů přes Airbnb tím nejdůležitějším faktorem úspěchu. Bytů určených pro Airbnb je v Praze opravdu mnoho a je tedy potřeba umět zaujmout ve velké konkurenci. Není potřeba nakupovat drahý designový nábytek, abyste vytvořili interiér, který uspokojí i náročnější turisty.

Tajný tip číslo 1: Ubytování na dovolenou obvykle vybírají ženy. Myslete na to, že ženy mají obvykle vyšší nároky na estetiku a útulnost ubytování.

 

Chyby v nevyužití potenciálu bytu

Když si prohlédnete fotografie v přiložené galerii, jistě si všimnete, že původní prezentace bytu byla neútulná až sterilní. Potenciálním ubytovaným nedodával pocit, že zde stráví zcela výjimečné chvíle při své návštěvě kouzelné a romantické Prahy. Špatné osvětlení, nedokonalé nafocení i neútulná prezentace interiéru spíše odradila, než nalákala. Velký potenciál balkonu  s krásným výhledem na Prahu zůstal zcela nevyužitý.

 Tajný tip číslo 2: Odprezentujte všechny své konkurenční výhody. Máte balkon? Ukažte ho nastylovaný a připravený pro romantickou snídani s výhledem na Prahu – to je přeci to, po čem turisté touží.

 

Jak málo stačí ke zvýšení konkurenceschopnosti

Pustila jsem se tedy do díla a během krátké doby vytvořila interiér, který láká k romantickému a pohodovému pobytu.

Konkrétní změny:

  • Tapety – nápadité tapety dodají prostoru styl a plastičnost
  • Změna dispozice obývacího pokoje – i malá změna dispozice celý prostor otevře a provzdušní
  • Pořízení nového drobného nábytku – všimntěte si například jak velký výsledný dojem udělají stylové jídelní židle
  • Doplnění dekorací a aranžmá – drobnosti dělají velké věci – zvolte správné obrázky, poličky, lampy a lampičky, vázy a květinovou výzdobu a útulnost interiéru se zvedne o stovky procent
  • Balkon – balkon se nyní může stát důležitým konkurenčním argumentem, proč zvolit pro ubytování právě tento byt – stačí správný styling, zeleň a voilá: romantika je tu

 

Fotodokumentaci po i před restylingem si můžete prohlédnout v následující galerii.

 

 

 


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu