Karlín - útulný byt pro krátkodobé pobyty turistů

Karlín je trendy místo plné kaváren, bister, restaurací, mladých lidí a turistů, kteří mají odtud jen kousek do historického centra Prahy. Proto je také vyhledávaný pro krátkodobé pobyty. A kde potřebují proměnu bytu, tam jedu i já :-)

Útulný byt v Karlíně

V Karlíně jsem dostala na starosti byt, který developer předal čerstvě po dostavbě majiteli. Ten mě požádal o vytvoření útulného místa, kam by se jeho hosté rádi vraceli. Dispozice bytu je 2+KK, samostatné WC, koupelna a velká chodba. Ložnice je samostatná a obývací pokoj, propojený s kuchyňských koutem, se stává dominantním prostorem bytu.

Vybrané styly

Ráda míchám, proto jsem propojila skandinávský styl s industriálním a modernou, abych získala svěží prostor, ve kterém nebude nic působit neohrabaně a těžkopádně.  Do kuchyně jsem použila černou linku, protože vizuálně odděluje kychyňský kout a má velmi elegantní styl.

Jedinečná tvář bytu

Vyhrála jsem si také s tapetou, která zobrazuje hlavní motiv bytu - motýla, a hlavně dekoracemi. Daly bytu jedinečnou tvář, o kterou majitel žádal. Tak jeho byt v záplavě ostatních nabídek rozhodně nezapadne.

Více fotografií z proměny najdete níže v galerii


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu