Home staging report menšího 3kk v Dejvicích

 

(Home staging report) Tento menší byt o atraktivní dispozici 3kk se do mých rukou dostal hned po odstěhování majitelů, kteří se přesunuli do o něco prostornějšího bytu. Většinu svého nábytku již vystěhovali, základní kusy nábytku ale v bytě naštěstí zůstaly. V takovém polovičatém stavu by byla škoda byt prezentovat, dohodli jsme se tedy na jeho úpravě tak, aby na fotkách i prohlídkách vypadal co nejatraktivněji. 


Home Staging report – co to je a jak probíhá

Majitelé se rozhodli pro službu Home staging report, který je vhodný pro ty, kteří mají čas a chuť se na home stagingu také podílet. Vytvořila jsem pro ně tedy seznam drobnějšího nábytku, který bude doplňovat stávají základní kusy. Do seznamu jsem přidala také všechny potřebné dekorace a všechny položky seznamu jsem opatřila webovým odkazem, aby majitelé bytu věděli, kde přesně mají danou položku pořídit. Při tvorbě tohoto nákupního seznamu jsem dbala na co nejlepší poměr cena/výkon. Respektuji totiž to, že pro prodejce bytu je nižší cena žádoucím faktorem. 


Finále a výsledek

Majitelé bytu poté již snadno se seznamem v ruce pořídili vše potřebné a ve finále jsem přišla na řadu opět já – vše jsem vhodně a podle pravidel home stagingu rozmístila a naaranžovala. Jak se celá tato naše spolupráce vydařila můžete posoudit níže v galerii.

Více o Home staging reportu a dalších balíčcích se můžete dočíst zde: Balíčky zajištění home stagingu


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu