Jak získat přesnou a jasnou představu o vzhledu vašeho budoucího bydlení? Jak se rozhodnout o tom, které zařízení domácnosti bude nejlepší z funkčního, designového i dispozičního hlediska? Nechte si od zkušeného bytového designéra připravit návrh interiéru včetně finančního rozpočtu. Budete příjemně překvapeni možnostmi, jak vaše bydlení může vypadat!

Ráda pro vás zajistím kompletní servis od návrhu po realizaci:

  • Dispoziční koncepce a řešení bytového interiéru
  • Výkresovou a realizační dokumentaci
  • Položkovou kalkulaci
  • Realizaci interiéru na klíč

Součástí návrhů je barevné poradenství, implementace nábytku, doplňků a dekorací, upřesnění materiálů a zajištění spolehlivých řemeslníků i dodavatelů.

Dopřejte si požitek moderního bydlení

Jak takový návrh interiéru konkrétně probíhá? Nejprve se sejdeme, dokonce i ještě během projektování nemovitosti, abych se seznámila s vaším životním stylem, celkovou představou a jednotlivými požadavky. Je důležité získat informace, jaké jsou vaše potřeby, co od interiéru rodinného domu (nebo bytu) očekáváte a kam sahají vaše finanční možnosti.

Teprve poté je možné připravit návrh bytového designu, jehož součástí je celkový rozpočet a časový harmonogram. Lepší představu a inspiraci vám dodám pomocí katalogů, vzorníků či skic.

Zajistím návrh interiéru. Praha ani zbytek republiky není problém

Aniž byste utratili jakékoliv peníze, díky grafickým výkresům jasně uvidíte, jak vše bude vypadat. Nemusíte trávit čas běháním po obchodech, porovnáváním vlastností a cenových nabídek ani vymýšlením uspořádání jednotlivých místností. Celý design interiérů provedu na klíč včetně celkové realizace.

Nechte si zpracovat celkový bytový design nebo návrh jakéhokoliv pokoje. Získejte více informací o:

Finální návrh bytového designu s výkresovou dokumentací slouží jako podklad k realizaci.