Možná si to ani neuvědomujeme, avšak v ložnici trávíme podstatnou část našeho života. Převedeno do řeči čísel, je to dokonce až celá jedna jeho třetina. Všechny činnosti, které v ní probíhají, jsou pro nás zásadní: bez spánku a relaxace se prostě neobejdeme. Už chápete, proč je důležité, věnovat návrhu interiéru ložnice dostatečnou pozornost?

Pokud chcete mít svou ložnici skutečně funkční, odpovídající všem měřítkům zdravého odpočinku a zároveň v duchu moderního bydlení, obraťte se na odborníka. Ráda pro vás připravím kompletní návrh zahrnující:

Výsledkem bude příjemné místo ke sladkému spánku, pohodlné, zdravé a bezpečné. Budeme-li spolupracovat již od začátku při tvorbě interiéru rodinného domu či bytu, mohu také doporučit umístění ložnice v rámci půdorysu.

Na co nezapomenout při plánování nové ložnice

Kvalitu spánku a vůbec náš celkový komfort v ložnici ovlivňuje několik faktorů. Při návrhu proto myslím například i na:

  • Pozici ložnice v bytě
  • Pravidlo „méně je často více“, neboť v ložnici by nás nemělo nic rozptylovat
  • Barevnou kompozici
  • Postel s důrazem na maximální kvalitu
  • Nábytek a doplňky jako noční stolky, lampy a zrcadla
  • Dekorace, které prostor co nejvíce zútulní

Mé návrhy ložnic jsou originální, zároveň však odpovídají požadavkům klientů, jste to přece především vy, kdo se v nich musí cítit nejlépe. Propracuji i takové detaily, jako je orientace postele, doporučím zdravotní matrace a rošty, zajistím designové sladění s koncepcí celé nemovitosti a vůbec dbám na zajištění vkusného bydlení.

Objednejte si profesionální návrh ložnice

Toužíte-li po krásné a zdravé místnosti k relaxaci, neváhejte a kontaktujte mne. Výsledkem naší společné práce, kdy vaším hlavním úkolem bude nastínit mi své představy, se stane ložnice, ve které byste nejraději prospali celý týden. A proč ne?