Interiérový design a návrhy jsou mojí velkou zálibou a radostí.

Vždy jsem se realizovala při návrzích a budování interiérů v rámci rodiny či okruhu mých přátel. Přála jsem si však, abych mohla rady a služby poskytovat na profesionální úrovni. Rozhodla jsem se proto studovat na Akademii interiérového designu a home stagingu v Praze kurz Interiérová designérka. Ovšem to byl jenom začátek, v dnešní době si v žádném oboru nevystačíte se zájmem a jedním kurzem.

Jak studovat bytový design a podobné obory

Takřka samozřejmostí je, že si neustále prohlubuji své know how samostudiem i sledováním nejnovějších trendů, materiálů a technik. Velice dobře se orientuji v nabídce jednotlivých značek a obchodních domů s nábytkem či interiérovými doplňky.Je to možné díky tomu, že má práce je zároveň mým koníčkem. Profesně se navíc nyní pohybuji pouze v oblasti realizace moderního bydlení.

Mým cílem je dopřát vkusné a osobité bydlení každému.

Pohybuji se také na realitním trhu, ať v roli kupujícího, prodávajícího, pronajímatele či realitního makléře.

Proto jsem se nadchla pro home staging.

Je to pomocník v prodeji nemovitostí, techniky prezentace nemovitostí kombinující v sobě prvky designu, psychologie a komunikace. Výsledek – nemovitost, z níž mají radost nejen zájemci o koupi, ale i původní majitelé – je pro mě to pravé uspokojení z této práce. Jak to vypadá v praxi, uvidíte v rozsáhlé fotogalerii referencí.

Těším se na spolupráci s vámi, neváhejte mne kontaktovat.

Ing. Petra Lukášová