Pánská jízda ve stylu home stagingu

Krásný bytový interiér vyžadoval jen minimum úprav

(Home staging) Prohlédnout, rozmyslet, realizovat. Pánové jsou zvyklí přijít, vidět a zvítězit, pro dobrý home staging platí v podstatě to samé. Dobrým příkladem budiž tento velice pěkný byt obývaný panem zvěrolékařem.

Již na první pohled je zřejmé, že se jedná o pánský interiér. A navzdory řadě nesmyslných předsudků o neschopnosti silnější polovičky lidstva vytvořit pěkný bytový design velice vkusně vybavený. Použité materiály, spotřebiče i nábytek jsou navíc kvalitní až luxusní s dominací skla a nerezu.

Zmírnění robustní nálady interiéru

Během přípravy home stagingu jsem se zaměřila na posílení minimalistické koncepce interiéru a jeho dobrého dispozičního řešení. Bylo nutné ubrat na dekoracích a dobře zvolit jen pár velmi jednoduchých ozdobných kousků, aby oblíbené industriální materiály nevyzněly na fotografiích příliš chladně a neútulně.

Každý interiér vyžaduje individuální přístup a tady je důkaz. Provedený fotostaging, jehož příprava zabrala celé odpoledne, tentokrát byt dramaticky neproměnil, "pouze" podtrhl a zdůraznil jeho kvalitu. Prodávat se bude velice snadno!


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu