Realizace home stagingu v Pivovarnické ulici

(Home staging) Kdepak, nepropadla jsem chuti zlatavého moku. Do Pivovarnické ulice v Praze mne zavála příprava další nemovitosti k prodeji. Opět jsem měla co do činění s úplně prázdným bytem, u kterého je vždy nejdůležitější vytvořit dojem jeho zabydlenosti. Prázdné prostory se prostě na fotkách k prodeji nenabízí. O tom, proč neprezentovat prázdné nemovitosti, jsem se již obšírně zmiňovala. O praktickém důsledku se můžete přesvědčit v následující fotogalerii.

Zaplněný byt vypadá jako obývaný, je přitažlivější, evokuje teplo domova a lépe si v něm představíte své nové bydlení. A to včetně skutečné velikosti a funkčnosti místností i rozmístění nábytku.

Home stagingem k rychlejšímu prodeji

Tento pěkný byt 3+KK po celkové rekonstrukci (s výjimkou parketové podlahy v jednotlivých pokojích) je typickou ukázkou, jak v home stagingu pracovat s prázdným prostorem. K základním postupům patří nastěhování nábytku, doplnění záclon, výměna světel a aranžmá vhodných dekorací. Vše samozřejmě musí vycházet z myšlenky reálného provozu v nemovitosti.

Hlavním cílem home stagingu je přeci prodej a nikoliv tvorba několika pěkných fotografií...


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu