Povedený bytový design v rytmu glamouru

Jako mocný stavitel přetvořím váš byt, změním dispozice, rozšířím prostor, zajistím návrh bytového designu, zkrášlím, rozzářím, uspořádám. Přesně jako pro pracující slečnu "single" s příjemným vkusem, velkým elánem a omezeným rozpočtem. Pojďme na to!

Na současném designu interiérů je nádherné to, že můžete mít prakticky cokoliv, na co si vzpomenete. Hranice neexistují - jediným omezením jsou půdorys a rozpočet, ale i s tím si lze poradit. Jenom potřebujete někoho šikovného, kdo ví, jak na to.

Mrkněte, jak připravit vkusné bydlení

Ocitla jsem se v kompletně rekonstruovaném bytě v činžovním domě z počátku 19. století v širším centru Prahy. Půdorys se z původního 1+1, tvořeného dvěma průchozími pokoji, změnil ve 2kk. Místo staré toalety a části chodby byla vestavěna nová koupelna a obyvací pokoj byl rozšířen o niku pro kuchyňskou linku, nad jejímž sníženým stropem vznikl úložný prostor přístupný z ložnice. Dostalo se i na nové rozvody, povrchy a krytiny.

Zhostila jsem se úkolu vytvořit návrh interiéru a realizovat jeho rekonstrukci a vybavení ve stylech retro a glamour, zařadit původní černý nábytek i náhodou objevený, cenný retro závěsný lustr z foukaného skla. Zároveň jsem musela respektovat - a třeba i využít - charakteristické vysoké stropy.

Řešení bytového designu na míru

Podívejte se, jak jsem si poradila s jednotlivými místnostmi. Samozřejmě v duchu hesla "méně je většinou více" a se zásadami přípravy vkusného bydlení.

Moderní bydlení v obývacím pokoji

Obývák jsem rozdělila na tři zóny. První je relaxační (či sedací, chcete-li) s repasovaným lustrem a druhá jídelní s posezením. Třetí část tvoří kuchyň s linkou, o níž byla "zkrácena" ložnice.

Bytový design ložnice

Zároveń plní též funkci pracovny a šatny. Pro efekt vzdušnosti a otevřeného prostoru jsem ukládání oblečení vyřešila bez skříní úložným systémem v otevřeném prostoru.

Vybroušené sociální zázemí

Jádro koupelny tvoří pult s umyvadlem a velkým, kvalitně osvětleným zrcadlem. Sprchový kout stojí v zadní části a WC je kvůli nutné poloze vůči stoupačkám rohové, aby zabralo méně místa.

Tak co, líbí se vám? Telefon na slečnu ale bohužel nedávám - můžete ovšem kontaktovat mne, ráda vám pomohu s návrhem interiéru v Praze i okolí.


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu