Prázdný byt v Praze na Zličíně

(Home staging) U jakého interiéru musí home staging před prodejem více zasahovat: u prázdného, nebo zaplněného? Není to jednoduché nikdy, ovšem výsledek naštěstí může být vynikající vždy. Důkazem budiž tento opuštěný byt na pražském Zličíně. Zdálo by se, že zajištění home stagingu bude v tomto případě hračka, opak je pravdou. Výsledek však stojí za to.

Vzhledem k tomu, že byt 3+kk sloužil k pronájmu, bylo jeho vybavení po kvantitativní i kvalitativní stránce velice chabé. V dětském pokoji dokonce chybělo úplně. Úkol tedy zněl: prostor decentně zaplnit a polidštit. Povedené přípravě nemovitosti k prodeji naštěstí nahrávaly dobré předpoklady - bílá výmalba, příjemná prostornost a světlost všech místností, velká okna a zajímavé kompoziční řešení. Z obýváku vedl vstup na lodžii a menší spojovací chodba oddělovala klidovou zónu se dvěma ložnicemi a koupelnou.

Řešení a realizace home stagingu v Praze na Zličíně

Podívejte se na fotografie a sami uvidíte, co jsem udělala. Nejprve jsem nábytek roztřídila a horší kousky odstranila. Potom došlo na rozmístění nábytku: do dětského pokoje jednu pohovku, stůl v obývacím pokoji jsem přesunula ke zdi a doplnila komodou, která původně stála v ložnici. Zaplnila jsem pokojíček a vše oživila dekoracemi, abych dosáhla pozitivní a útulné atmosféry. Povedlo se!

Tato pražská nemovitost je nyní kompletně připravena k prodeji. Nebude to dlouho trvat a nastěhují se do ní noví majitelé.


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu