Příprava nemovitosti k prodeji v Krasnojarské ulici

(Home staging) Pojďte se podívat, něco zajímavého pro vás mám. Je to další z mých vymazlených variací na téma home staging. Praha je velké město a nabízí celou řadu realitních příležitostí. Prodává se tady a kupuje ohromné množství bytů a domů, proč by to tedy měl být právě ten váš, který se udá za nejlepší cenu a v nejkratším termínu? Právě proto se zrodil home staging, aby prozíravým prodejcům pomohl. O všech jeho aspektech jsem se obšírně zmiňovala v seriálu "Mýty o home stagingu", nyní si prohlédněte, jak jeho využití vypadá v praxi.

Čtyři holé zdi? Budiž home staging!

Vystěhovaný a vymalovaný byt 2+KK po starší dámě, jinými slovy velice pěkný a prázdný interiér jako v Krasnojarské je tím nejlepším, co pro zajištění home stagingu může být. Pusto bylo dokonce i v na místě bývalého kuchyňského koutu, který byl znázorněn pouze v přiloženém půdoryse a ve 3D modelu v rámci inzerce.

Pokud chcete dobře prezentovat takový byt, bez zařízení domácnosti, je ideálním způsobem vytvoření příjemného prostředí a pozitivního vizuálního vjemu. Vytvořila jsem funkční lokace v bytě, abych evokovala účel místnosti. Zároveň jsem umístěním nábytku ukázala jejich velikost, což je pro dobrou představu zájemce o charakteru a vlastnostech nemovitosti zásadní.

Příprava nemovitosti k prodeji v Praze i jinde na úrovni

Každý, kdo má zájem o funkční a vkusné bydlení, může uvažovat o bytu v Krasnojarské. Jak vidíte, home staging ho nijak nevylepšuje, nedělá z něj něco jiného. Prezentuje ho však z co nejlepšího úhlu a v co nejlepší podobě. Přeji rychlý a úspěšný prodej!


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu