Pusťte světlo do svého domu. Přidejte žlutou

Rozhodli jste se zařídit si obývací pokoj ve skandinávském stylu, ale když už se blížíte k cíli, pořád tomu něco schází? Něco, co by vyjádřilo Vaši osobnost?

Mám pro Vás řešení zajímavého doplňku při návrhu interiéru.

Co si vlastně představit pod pojmem skandinávský styl?

Jednoduché linie, základní barevné schéma – bílá, šedá, černá a k tomu nějakou tu masivní dřevinu, nejlépe v odstínu jasanu, smrku, dubu nebo ořechu. Dále nápadité doplňky, vyjadřující často spojení s přírodou. Černobílé obrazy s textem nebo motivy zvířat. Zajímavé textilie s geometrickým potiskem, chlupatiny a zvířecí kůže.

Studeno, bílo, sníh, zima, drsná příroda, taková je Skandinávie

Jak nenarušit základní pravidla stylu, ale přesto si připadat jako doma? Přidejte barvy. Nebo lépe řečeno, barvu. Vybrala  jsem pro vás jednu, která inspirovala mně – ŽLUTÁ.

Spektrum žluté je velmi široké. Od pronikavé, ale pocitově chladnější limetkově žlutou přes sluníčkově žlutou až k teplým tónům hořčicově žluté. Je to tedy barva variabilní a téměř každý si v jejím spektru může najít sobě lahodící odstín a tón

Vkusné bydlení se žlutou

Žlutá vás povzbudí, osvobodí vaše myšlenky. Je to barva změn, nabádá k novým prožitkům a pocitům. Je plná nadějí a očekávání. Uvidíte, že na vás návštěvy budou hned pohlížet jinak, nebude-li vašemu interiéru chybět žlutá

Jste-li konzervativnější, přidávejte tuto krásnou živou barvu po malých dávkách. Barevné polštáře, osvětlení, pléd, obraz, váza nebo třeba koberec bohatě postačí…

Pokud jste odvážlivci, a do této barvy jste se zamilovali, nebojte se zvolit v ní některé kusy nábytku. Pamatujte si, jedna žlutá komoda rovná se jedna velká nádhera.

Nejen komoda může rozzářit interiér. Nebojte se zbavit se zajetých béžových standardů a pořiďte si žlutou sedací soupravu nebo třeba skříň. Uvidíte, že při každém setkání rozzáří i váš úsměv.


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu