Radikální home staging v Praze - Kamýku

Bytů podobných tomu, v němž jsem realizovala home staging na pražském Kamýku, jsou v našem hlavním městě tisíce. A všechny mají potencíál k velmi výhodnému prodeji za maximální cenu. Pokud patříte mezi jejich majitele a uvažujete o stěhování, podívejte se, co vlastně taková příprava nemovitosti k prodeji obnáší, případně mne neváhejte okamžitě kontaktovat. Tato reference včetně bohaté fotogalerie slouží jako takřka učebnicový příklad.

Blížím se na adresu udanou klientem. Kamýk je docela příjemná čtvrť a dobrý pocit mi navozuje i sluncem zalitý byt 2+1/2S s komorou a sklepem o celkové ploše 63 metrů čtverečních. Z desátého patra panelového domu po celkové revitalizaci je nádherný výhled. Pěkný, upravený byt s plovoucí podlahou má za sebou částečnou rekonstrukci a disponuje z části obloženou koupelnou i prostorným obývákem.

Konkrétní kroky přípravy nemovitosti k prodeji

Po konzulataci s majiteli jsem doporučila vystěhování prakticky veškerého nábytku a kompletní výmalbu. Jakmile to klienti zmákli (tyto služby však samozřejmě nabízím také), nastoupila jsem já se svou troškou do mlýna (tedy do bytu). Bylo třeba např.:

  • umístit drobný nábytek
  • provést dekoraci

Co realizace home stagingu majitelům přinesla

Celkově lze říci, že se jednalo o ukázkový homestagingový případ, pokud byt není před prodejem v ideální kondici (předcházející pronájmy). Majitel byl s home stagingem ztotožněn, poměrně do něj investoval (zhruba 10 až 15 tisíc Kč), neboť se finančně podílel též na výmalbě a vystěhování. Díky tomu však může očekávat, že byt se prodá za horní hranici požadované ceny a investice se mu tak několikanásobně vrátí.


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu