Děkuji za všechna ocenění mé práce. Jsou výraznou motivací do další činnosti. Tady jsou některá z nich:

Realizace home stagingu, byt 4+1, Praha-Jarov

Dobrý den,
home staging je skvělý nástroj k vytvoření příjemné atmosféry v prodávané nemovitosti a zároveň k podpoření designových prvků dané nemovitosti. Vám se to povedlo výborně, což potvrzuje skutečnost, že první zájemce o byt ho koupil.

 Děkuji za spolupráci,
Tomáš Schäfer

 

Práce pro realitní kanceláře:

Petru znám jako interiérovou designérku, která mi pomáhala se zařizováním bytu, ve kterém bydlím. Mohu ji všem jen doporučit. Umí se naladit na klienta, jeho vkus a styl a trpělivě ho usměrňovat tak, aby výsledný efekt byl co nejlepší. Má dobrou prostorovou představivost, cit pro barvy a detail. Nabídne hned několik nápadů, jak interiér obohatit o zajímavý originální prvek.

Spolupracuji s Petrou i při home stagingu v rámci mé realitní praxe. Perfektní připravenost a prezentace nemovitosti je důležitá a má vliv na rozhodování potencionálních kupců. Home staging na českém realitním trhu teprve začíná. Věřím ale, že má velkou budoucnost a za několik let bude většina nemovitostí nabízených k prodeji či pronájmu nejprve upravena, tak jak je to dnes běžné například v Kanadě či USA.

Monika Halžová
Majitelka firmy Re/max Invest

 

Díky spolupráci s Petrou jsme prezentaci našich nemovitostí posunuli na zcela novou úroveň. Nemovitosti po přípravě k prodeji nyní přitahují několikanásobně větší pozornost již v samotné inzerci. Zkušenost ukazuje, že byt po realizaci home stagingu se prodává rychleji. Zvýšený finanční náklad pro realitní kancelář tak dává smysl. Majitelé oceňují vyšší přidanou hodnotu naší práce. Kupující se často zmíní, že byt je kvalitně prezentován. Díky Petře jsme schopni jako malá realitní kancelář v úrovni prezentace nemovitostí konkurovat velkým hráčům na trhu. Home staging jako nový trend přináší jednoznačný prvek kultivace realitní práce na našem trhu.

PhDr. Pavel Světlík
Jednatel Indra & Světlík Reality s. r. o.

 

Každá disciplína při prodeji a pronájmu nemovitostí, která je vykonávaná profesionálně, vede k úspěšnému cíli. Home stagingu jako disciplíně a Petře Lukášové jako absolutní profesionálce vděčím za nejeden úspěšně dokončený obchodní případ. Petro díky!

Michal Souček
Jednatel společnosti Qara reality, marketing

 

Realizace home stagingu, byt Ondříčkova:

Díky Petře jsme z nic moc staršího bytu vykouzlily útulný stylový byteček, který se po dvou měsících nezájmu prodal do čtrnácti 14 dnů! Jsme tvorové vizuální a ač se stále snažíme vyhýbat novým věcem, jednou bude home staging velmi vyžadovaná a samozřejmá služba, bez které se prodej bytu neobejde. Navíc je Petra opravdu profesionálka a má pro design cit, je pracovitá a dotahuje věci do konce. Nemáte představu, kolik práce dá vytahat všechny věci do bytu a naaranžovat je...

Edita Kostrounová
Realitní makléř, Re/max Invest

 

Realizace home stagingu, byt Jarov:

Opravdu doporučuji!! Petra udělala i z bytu, který to na první pohled nepotřeboval,protože byl sám o sobě krásný, byt dokonalý. A tento byt na nepříliš atraktivním místě a za vysokou cenu jsem díky tomu prodala za čtrnáct dní. Díky Petro.

Karin Sýkorová
Realitní makléř, Re/max Invest

 

Na závěr velice pěkné a výstižné shrnutí, opět od tuzemské top makléřky

Díky spolupráci s Petrou:

  • byt po uvedení na trh strhne více pozornosti
  • generuje se více prohlídkové aktivity
  • odstraní se rušivé prvky, prázdná místa zabydlí, zaplněné kouty se naopak pročistí, aby více vynikl prostor, doplňky nemovitost zútulní
  • majitelé ocení přidanou hodnotu a následně neukončují brzy smlouvy
  • vše klape rychle, pečlivě a profesionálně

Většina takto upravených nemovitostí se do 3 týdnů prodá (pokud není přemrštěná cena či jiný handicap).

Edita Kostrounová
Certifikovaná realitní makléřka dle státní normy ISO 
Makléř roku 2011, 2012, 2013, 2014 kanceláře RE/MAX Invest
​4. nejproduktivnější makléř sítě RE/MAX ČR za rok 2014