Sázení home stagingu v pražské Sazovické

(Home staging) Pěkný byt s kvalitními materiály dokáže příprava nemovitosti k prodeji povýšit na úplně novou úroveň. Zjednodušeně by se dalo říci, že čím udržovanější nemovitost, tím větší šance na dobrý prodej. To je přeci jasné a logické. Home staging tuhle šanci ještě násobí.

Byt 3+kk v ulici Sazovické na pražském Zličíně patří do povedeného rezidenčního projektu Metropole Zličín z roku 2009. Byt se nachází ve čtvrtém patře a nabízí obytnou plochu 78,7 metrů čtverečních a balkón i garážové stání navíc k tomu. Je tvořený dominantním obývákem s kuchyňským koutem, dvěma ložnicemi, koupelnou s vanou, samostatnou toaletou, předsíní a komorou. Vybavení je na úrovni, jedním slovem moderní a vkusné bydlení na okraji hlavního města.

Jak to home staging poleštil

Mé řešení zajištění home stagingu spočívalo v tomto případě především na oživení jednotlivých místností pomocí doplňků, dekorací a barev. Druhým zásadním krokem bylo samozřejmě profesionální nafocení. Všimněte si na jednotlivých fotkách "po", jak se design interiérů doslova rozsvítil. Mnohdy přitom stačí jenom zvolit správné místo pro focení.

Chcete vidět další povedené realizace home stagingu v Praze? Podívejte se na ukázkový foto staging z Prahy, na kompletní home staging v Radonicích nebo na originální byt 2+1 po kompletní rekonstrukci.


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu