Nabídka služeb v oblasti návrhu interiérů a jejich úprav

Možná se to může zdát nadnesené, ale úroveň a požitek z bydlení je jedním z nejdůležitějších faktorů ovlivňujících kvalitu našeho života. Není to zdaleka jenom o penězích, výsledek je totiž vždycky lepší v případě dobrého sladění levných věcí než při špatném sladění věcí drahých.

Bydlete hezky a podle svých představ

Pomohu vám udělat skvělý, líbivý a zároveň funkční interiér bytu nebo domu, zajistím návrh pokoje a připravím nemovitost k prodeji za co nejvýhodnější podmínky. Své služby rozděluji do dvou základních skupin, designu interiérů a home stagingu.

Design interiérů

Vsadím se s vámi, že máte poměrně dost jasnou představu o tom, v jakém interiéru byste rádi bydleli. Její realizace už je však mnohem těžší. Nabízím služby cenově dostupného bytového designéra, na kterého se v takovém případě můžete obrátit.

Mým cílem je umožnit osobité, vkusné bydlení s citem pro detail, prostor a styl doslova komukoliv. Jednotlivé použité prvky vhodně kombinuji, někdy i navzdory jejich zdánlivé stylové nebo barevné nesourodosti. Výsledek nemusí odpovídat nejnovějším trendům, ale musí být pohodlný i funkční, estetický i praktický. Ušetřím váš čas a energii a provedu vás aktuálními trendy v technologiích i materiálech.

Mé hlavní služby v oblasti designu interiérů:

  • Návrhy a realizace bytových interiérů
  • Restyling, úprava a doladění interiéru
  • Konzultace
  • Další dílčí služby od barevného poradenství až po dohled nad prací realizačních firem

Přečtěte si více se o mých službách designu interiérů.

Home staging

Prodáváte-li byt nebo dům, v naprosté většině případů potřebujete, aby se to povedlo co nejrychleji a za co nejlepších finančních podmínek. Výrazně vám k tomu pomůže home staging neboli umění profesionální přípravy nemovitosti k prodeji či pronájmu. Vychází z jednoduchého faktu emotivního a iracionálního rozhodování zájemců o koupi. Většinou dají na první dojem a právě home staging dokáže prezentovat nemovitost a její interiér co nejefektivněji, aby vzbudila maximálně pozitivní dojem.

Někdy stačí opravdu málo, třeba přesunout křeslo na správné místo a rozsvítit u něj lampu, jindy je nutné předělat v podstatě celý byt. Nemovitost však potom častokrát působí úplně jinak, prostorně, světle, uspořádaně a útulně. Zájemce se tu lépe zorientuje a představí si, jak se tady bude cítit, až bude jejím vlastníkem. Zároveň je potřeba si uvědomit, že se v žádném případě nejedná o opravu technických nedostatků nemovitosti. Home staging nepředstírá lepší stav nemovitosti, snaží se jen vyzdvihnout její kladné stránky. Ostatně přesvědčte se v rozsáhlé fotogalerii referencí.

Mé hlavní služby v oblasti home stagingu:

  • Konzultace
  • Fotostyling i pro komerční nemovitosti
  • Návrh a kompletní realizace
  • Další dílčí služby včetně uspořádání nemovitosti a zapůjčení nábytku či doplňků

Přečtěte si více se o mých službách home stagingu.