Stylový homestaging se zápůjčkou nábytku

Prodáváte byt a chcete ho trochu vyšperkovat, aby se zájemcům líbil? K tomuto účelu slouží homestaging. Vezmu vás do bytu, který se na realitním trhu moc dlouho neohřeje, protože opravdu prokoukl. A pokud byste chtěli podobně připravit svou nemovitost k prodeji, neváhejte mě kontaktovat.

 

Určitě vám nemusím říkat, že emoce prodávají. A při obchodu s nemovitostmi to platí stoprocentně. Dispozice bytu jsou samozřejmě také důležité, ale lidé se často rozhodují podle financí a pocitů, které z místa mají. Pak si třeba vyberou i menší byt nebo typově jiný dům jen proto, že se v něm okamžitě cítili jako doma.

Homestaging v praxi

A to je vlastně můj úkol při homestagingu. Do prázdných bytů vozím nábytek, aby si zájemci nemuseli složitě představovat, jak bude prostor vypadat zařízený. To jsem také udělala v případě dnešního homestagingu.

Ještě než jsem rozmístila nábytek, nechala jsem vymalovat, protože díky čistým zdím vypadá prostor nověji a svěže. Pak jsem rozmístila nábytek, přidala dekorace na stěny a stoly, aby byt působil zatepleněji. Stačí jen pár kousků, díky kterým místnosti prokouknou.

Závěsy a záclony 

Nakonec jsem nezapomněla na záclony a závěsy. Jejich prostřednictvím se do bytu dostává jiné světlo a orámováním okna místnost vypadá vždy hezčí.

V naší fotogalerii se můžete podívat na výsledek:


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu