Vánoce v rytmu home stagingu a jiných svěžích melodií

Čas letí jako bláznivý, s kvalitním designem interiérů budu spokojená já i vy… parafrázovala bych na úvod mého prosincového rozjímání píseň klasika (kterému touto cestou přeji brzké uzdravení – Karle, bojuj!). Ano, prosincového, což znamená, že Vánoce jsou po roce opět tady, strejda housle popadne a jeho vinou se z nich polinou tóny záhadné…

Moje podzimní interiérové best of

Vidím, že dnes mám docela písničkovou náladu, ale to se ostatně k vánočnímu rozjímání hodí. Stejně, jako mi charakter tohoto webu a mé profese velí pochlubit se řadou realizací, na kterých jsem v poslední době měla tu čest pracovat. Tady přináším jejich stručný přehled.

Příprava nemovitosti k prodeji, reference

Foto staging, reference

Návrh bytového designu, reference

A jedna lahůdka na závěr

Pokud se vám mé reference líbí, a především potřebujete-li svou nemovitost prodat co nejvýhodněji, objednejte si u mne zajištění home stagingu. Stačí zavolat mi nebo napsat, telefonní číslo, email a formulář najdete přehledně v sekci Kontakty.

Jak na bytový design kvalitně a za rozumnou cenu

Samozřejmě, že se mnou, jak jinak!? Spoustu věcí, například o tom, jaké v interiérech používat barvy a jak je mezi sebou kombinovat, nebo o druzích podlah dostupných na trhu (a že jich je!), si můžete přečíst a inspirovat se. Myslíte-li to ovšem s vkusným bydlením vážně, obraťte se raději na odborníka, který vám s návrhem interiéru pomůže. Kontakt na mne znáte, dejte mi tedy vědět, až budete potřebovat:

Než Vám popřeji pevné nervy během adventních týdnů, ráda bych Vás pozvala do dvou aktualizovaných sekcí mého webu. V rubrice „Řekli o mně“ jsou nové názory na mou práci od klientů, kteří s ní již měli co dočinění. A rozšířené nejdůležitější otázky a odpovědi ohledně přípravy nemovitosti k prodeji a bytového designu najdete v kapitole „FAQ“.

Nezapomeňte mne též sledovat na Facebooku a na Google+, dozvíte se tam spoustu dalších zajímavých věcí.

Přeji klidné prožití náročného předvánočního období!