Vychytávky v designu interiérů

Vychytávky v designu interiérů

Určitě dobře víte, jak je design věcí důležitý. O to víc, týká-li se to interiéru a jeho zařízení. Hezky vypadající bytové doplňky navíc nemusí být drahé a nepraktické. Je jen zásadní vybírat chytře.

Každý kus se počítá

Stále oblíbenější jsou kusy nábytku, které se dají složit a pospojovat do sebe. Díky tomu je lze využít na víc způsobů, navíc v sobě mají zakomponované menší úložné prostory. Ve spojení se dřevem přitom působí velice moderně a jedinečně.

Zvláště děti ocení plastové úložné boxy. V dostání jsou v mnoha barvách, proto oživí a doplní každý design interiéru. Není náhodou, že se čím dál tím častěji stávají nezbytným doplňkem běžné domácnosti. Poskytují nejen více úložného prostoru než kupříkladu přihrádky, ale věci v nich uložené jsou i lépe roztříděné a díky plastové úpravě jsou snadno omyvatelné. Využít se dají třeba na dětské hračky.

Nejen kancelářská židle má kolečka. Obzvláště do kuchyně se hodí chytrý pojízdný nábytek. Nabízí spoustu přihrádek k odkládání věcí a je velice variabilní. Díky jeho pojízdnosti ho budete mít vždy při ruce tam, kde zrovna potřebujete.

Design interiéru potřebuje jedinečný nápad

Jste rádi obklopeni zelení, ale vaše parapety jsou úzké či zaplněné? Originálním a naprosto stylovým řešením jsou závěsné květináče. Různobarevnost i rozmanitost dodají šmrnc každému domovu. Vybrat z široké nabídky si můžete také v případě květináčů na rovnou zeď. Květiny tak nezaberou místo třeba na poličce.

Náš tip: Home staging nelze realizovat, protože v prodávané nemovitosti stále bydlí majitelé!

Že zrcadla zvětšují prostor a osvěžují design interiéru je stará známá věc. Zároveň slouží ke kontrole vzhledu každého z nás. V současné době ale mohou plnit i další funkce. Schovat se do nich může spousta předmětů, například žehlička, přičemž vyklopením zrcadla zároveň získáte malé žehlící prkno. Zrcadla ale mohou disponovat i malými šuplíky nebo věšáky na kabáty. Je jen na vás, pro jaké kombinace se rozhodnete.


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu