Výstřední tapety od Cataliny Estrada miluje celý svět. Znáte je?

Ano, vím. Mám ráda jednoduché linie a čistý vzhled, na druhou stranu mě ale fascinují výrazné motivy a styly, které vybočují z běžně zažitých kolejí. Do této kategorie patří vše, co vyprodukuje Catalina Estrada.

Catalina Estrada a její tvorba

Možná jste její tvorbu už zaznamenali na obalu knih, které napsal Paulo Coelho.  Catalina Estrada je známá ilustrátorka z Barcelony, která nikdy nedoufala v to, že se svou tvorbou bude živit. Dnes tvoří kromě obalů knih vzory na oblečení pro známé návrháře, spolupracuje se světovými firmami jako je Coca-Cola nebo Sony a samozřejmě fušuje do interiérového designu, kde se jí nejvíce daří v navrhování tapet….

 

Výstřední tapety

Její tapety poznáte mezi miliony jiných. Proč? Jsou jiné. Mají v sobě hravost, jsou plné pestrých barev a vzorů, kterým každý na chuť nepřijde. Vynikají ve větších prostorech a právě proto, že jsou pestré, stávají se bonbonkem stylových bytů, domů a kaváren. A právě v těch slaví Catalina Estrada největší úspěchy. Bistra a kavárny využívají její tapety pro to, aby vystoupily z davu.

 

A co vy? Co na ně říkáte? Vybrali byste si?

Zdroj fotografií: Catalinaestrada.com, Instagram


GALERIE
Prohlédněte si fotogalerii projektu